Kiralık Daireler, Satılık Daireler, Bahçelievler Kiralık Daire, Bahçelievler Satılık Daire, İstanbul Bahçelievler Yayla Kiralık Daire, Kiralık Daire * * * * * Sait Emlak

Sait Emlak Daire ve İlanları

 

        Merhabalar, ben Sait Yorulmaz. İstanbul Ortaköy´de oturduğumuz 1956 yılının 7 Ağustos günü Bakırköy´de dünyaya geldim, dolayısı ile Bakırköy nüfusuna kayıtlıyım. Babam Tekirdağ Çorlu, annem ise Yunanistan İskeçe doğumlu. 1963 senesinde Kadir Has Center´in arkasındaki evimiz tamamlandığında Ortaköy´den Bahçelievler´e geldik. İlkokulu şimdiki Emniyet Müdürlüğünün arkasında askeri barakalardan bozma okulda okudum. Orta okulu Bahçelievler Lisesinde, liseyi Topkapı´daki Tekstil Meslek Lisesinde ve yüksek tahsilimi de İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamladım. 

          Evli ve 2 çocuk sahibiyim. 1974 de girdiğim Bakırköy Sümerbank Bez Fabrikası´ndan 1983 de ayrılarak ticarete atıldım. Değişik sektörlerde faaliyette bulunduktan sonra 1991 senesinde bir arkadaşımın ısrarı ile onun yanında Emlak Komisyonculuğu işine girdim. Bana ilk öğrettiği şey "Bu işi para kazanmak için yapma, kaybedersin. İnsan kazanmak için yap kazanırsın" dı. Bende öyle yaptım. Kiraya vereceğim her evi kendi evim gibi bildim, içime sinmeyen hiç kimseye" alacağım para ne olursa olsun" ev vermedim. Tabii ki ilk başlarda kazanamadım. Ama her verdiğim evin mal sahibinden hayır dua aldım, kazandığım paradan da bereket. 

          Sonra o evler boşalınca anahtarları tekrar tekrar bana gelmeye başlayınca anladım ustamın ne demek istediğini. Şimdi çok şükür 1992 de tek başıma açtığım SAİT EMLAK bugün 5-6 kişinin çalıştığı bir iş yeri haline geldi. Tek amacımız gayrimenkulünün bir an önce kiralanmasını - satılmasını bekleyenleri müjdeli haberle sevindirmek, kendine daire arayanlarında umutlarına ışık olabilmek. Bunun içinde en büyük iletişim aracı olan internete çok önem veriyoruz. Üyesi olduğumuz yaklaşık 25 sitedeki ilanlarımızı her zaman güncel tutmaya, portföyümüze yeni giren bir emlağın da tüm sitelerde en kısa zamanda yayınlanmasını sağlamaya azami gayreti gösteriyoruz.


         

 

Alaturka Dijital